את גלית פגשתי בסדדנת עיסוי עצמי של ארויגו לפני כמה שנים. הקול העדין והשקט הפתיע אותי והעוצמה שבקעה מתוכו גרמה לי לרצות לשמוע אותו עוד.
אחרי הקורס הקצר בן היומיים טסתי לאיטליה ללמוד להיות מטפלת ארויגו, שיטה שאנחנו קוראות לה היום – סובאדה.
במקביל, המשכתי לעשות עוד דברים ואחד הדברים הכי כיפים שיצרתי בשנים האחרונות היה ההכשרה הישראלית ללווי הריון. החזון שלי הוא שכל אשה בהריון תהיה מלווה לאורך ההריון עי אשה אחרת, וכך גם אחרי הלידה.
בבניה של הקורס הראשון אמרתי לעפרית (שהיתה השותפה שלי) שברור לי שגלית תשתלב בקורס ותלמד משהו.
רציתי שכל אשה שתבוא לקורס תפגוש את גלית.
רציתי שהידע והעדינות, הנוכחות הבוטחת, השקט והזוית שכל כך מתבוננת מקשיבה ואוהבת לחקור – יהוו השראה לכל אשה שמענין אותה לטפל בנשים אחרות, וכך היה.
מאז הקורס הראשון,  מבחינתי גלית היא חלק בלתי נפרד מהקורס.
🌷
בשנה הראשונה גלית דיברה על הרחם, על החצוצרות והשחלות, על התנועה בינהן. היא הסבירה לנו על מחזור הוסת והכניסה אותנו כל אחת, לתוך הרחם האישית שלה. בשנה השניה גלית דיברה על שכבות הבטן ועל העדינות שבמגע ותיארה את אפשרות יחסי הגומלין בין השכבות הללו ליד הנוגעת, כשיש הקשבה אותנטית.
🌻
אני יודעת שהתנועה היא מקור הלמידה וההתפתחות והתכנים המשתנים של ההרצאות ימשיכו להשתנות גם בעתיד. אני מאחלת לעצמי ולתלמידות שלי שנמשיך לפגוש את גלית בכל קורס. אני יודעת שבכל פעם זו תהיה גלית קצת אחרת וזה נוסך בי שקט וסקרנות לבאות.
​תמי טסלר
​גלית יקרה,

אני לא בטוחה איך הגעתי עליך לראשונה, אני רק זוכרת שכששמעתי על הדבר הזה שנקרא עיסוי בטן/רחם, הרגשתי מתוכי את הכמיהה.

נפגשנו בסדנה לטיפול עצמי דרכה זכיתי לחוות את קסם המגע שלך, ואת הייחודיות והיצירתיות בה את מלמדת אנטומיה ורוח.
זה היה ממש לקראת פתיחת קורס מורות ליוגה לנשים בהריון שפיתחתי, והיה לי ברור שאני רוצה לשלב אותך בו ולאפשר למורות נוספות לקבל טעימה ממה שאת מביאה.

המפגש איתך היה אחד המפגשים המרגשים במסגרת הקורס. בשקט ובעדינות לקחת אותנו מסע בעומק הגוף והנפש, בעבר הנשי הרחוק שלנו וברגע הנוכחי. עם דגמי הרחמים שלך המחשת את המסע שנשים עוברות במהלך חייהן, ואת השונות והמיוחדות של כל אישה. בחוכמה ובמשחקיות נתת לנו ידע והשראה.

אני מודה על ההיכרות ביננו ושמחה על ההזדמנות להרחיב את המעגל דרך המפגש עם עוד מורות ליוגה.

באהבה,
הדס פרי

המלצה חמה על הסדנאות של גלית בראלי
גלית מעבירה סדנאות בבית הספר לגינקוסופיה מיום הקמתו ועד היום.
לגלית יש ידע ייחודי אותו היא מעבירה באופן חוויתי שנקלט דרך הראש הלב והרחם.
זוהי חוויית למידה עמוקה ויצאת דופן המביאה איתה הסתכלות חדשה על ורחבה יותר על הרחם ונפלאותיה.
גלית מביאה איתה המון ניסיון ומרעיפה את הידע הרב שברשותה בנדיבות וסבלנות אין קץ.גלית ממשיכה ללמד בתכנית שלנו גם השנה (זה השנה החמישית) ונשמח שתמשיך איתנו עוד שנים רבות.
מוריה שלוי