המחזור החודשי

המחזור החודשי הוא אחד מסמני הבריאות של האישה בגיל הפוריות. כאבים, מצבי רוח, אי סדירות, דימומים חלשים או מוגברים - כל אלו יכולים לפגוע באיכות חיינו ולהצביע על מצבי חוסר איזון שונים. הסובאדה, כטיפול רך, מאפשר ונשי, עוזרת לגוף שלנו למצוא את הדרך שלו למחזוריות בריאה יותר. כשאנחנו מזרימות דם אל האגן, ומאפשרות לפסולת להתנקז ממנו בצורה טובה, אנחנו משפיעות באופן ישיר על בריאות הרחם והשחלות שלנו.

המחזור החודשי

איך משפיע עיסוי הבטן על המחזור החודשי?

העיסוי הבטני משפיע על זרימת הדם לאגן וממנו. על ידי ההשפעה על זרימת הדם, הוא משפר את תפקוד הרחם והשחלות. כיוון שההורמונים עוברים ממקום למקום בזרם הדם, שיפור בזרימת הדם יכול להשפיע גם על האיזון ההורמנלי. חלק גדול מהנשים שמטופלות בסובאדה לאורך זמן חשות שיפור בכאבי ווסת וביוץ, במצבי רוח, באיכות הדימום (למשל פחות קרישי דם, פחות הכתמות לפני ואחרי). עבור חלק מהנשים הטיפול מקל על החיבור למחזוריות שלהן וקבלה של עצמן כפי שהן בכל אחד משלבי המחזור החודשי.

לאיזה בעיות במחזור החודשי עוזר הטיפול?

הטיפול יכול לעזור לכאבים בווסת ובביוץ, לדימום לא מאוזן – חזק או חלש מדי. הוא יכול להשתלב בטיפול לחוסר סדירות של המחזור, למשל כתוצאה משחלות פוליציסטיות. נשים רבות מדווחות על מצבי רוח מאוזנים יותר לפני הווסת, על חיבור לעצמן, למחזוריות, לרחם ולדם שלהן. כשהמחזור סדיר, כדאי לקבוע את הטיפול הראשון לזמן שאינו זמן הדימום, וגם לא ממש לפניו.

המחזור החודשי

אני מזמינה אותך לקרוא עוד מאמרים שכתבתי על המחזור החודשי