מערכת העיכול

מערכת עיכול רגועה ומתפקדת היטב מביאה תחושה של רוגע ושלווה לכל מערכות הגוף. כשהעיכול שלנו טוב אנחנו מוזנות היטב, אנחנו מפנות פסולת בקלות, אנחנו רגועות וחיוניות. אינסוף גורמים יכולים לפגוע בעיכול תקין. כשאנחנו עוצרות לרגע לשים לב לבטן שלנו, לקבל מגע מכיל עמוק ורך, אנחנו יכולות להתחבר אליה טוב יותר ולעזור לה למצוא את הדרך לעיכול טוב יותר.

מערכת העיכול

איך משפיע עיסוי הבטן על מערכת העיכול?

רוב אברי מערכת העיכול נמצאים בבטן שלנו. כשאנחנו מעסות את הבטן אנחנו מאפשרות זרימת דם טובה לקיבה, לכבד, ללבלב ולמעיים. אנחנו מאפשרות לפסולת להתנקז יותר בקלות, ולכל אחד מאברי הבטן למצוא את המקום האופטימלי בשבילו. אנחנו נותנות תשומת לב לנוזלים שבחלל הבטן שלנו, לשכבות הרבות העוטפות את הבטן שלנו, למערך החיידקים המופלא והיחודי שלנו וגם לרגשות וזכרונות שנותרו בה, אולי כאלו שלא עיכלנו עדיין.

 

לאילו בעיות של מערכת העיכול הטיפול מועיל?

הסובאדה הוא טיפול הוליסטי המתמקד באישה ולא בסימפטום ספציפי ממנו היא סובלת. ככזה, הוא עשוי לתמוך במגוון מצבים –עצירויות, שלשולים, גזים, , מעי רגיש-רגיז, SIBO, וכאבי בטן שאינם מוסברים.
הטיפול יכול לתמוך בטיפול במחלות מעי דלקתיות כמו קרוהן או קוליטיס. לא כדאי לטפל בעיסוי בעת התקף, אך בין התקפים, בזמן רמיסיה של המחלה אפשר לטפל בבטן ברכות ועדינות ולהחזיר לה שקט ונשימה.

מערכת העיכול

אני מזמינה אותך לקרוא עוד מאמרים שכתבתי שקשורים למערכת העיכול