עיסוי רחם לטיפול באתגרי פוריות

למצב הרחם שלך יש השפעה על הפוריות שלך.
באמצעות הסובאדה, המכונה גם עיסוי רחם, אנו מחזקות את זרימת הדם לרחם ולשחלות ומאפשרות להם לפנות בצורה טובה פסולת שהצטברה בהם. כשהאיברים מקבלים הזנה טובה, וניקוז טוב של פסולת, התפקוד שלהם משתפר, וכך גם הסיכוי להרות.

פוריות

מדוע משפיע עיסוי הבטן על פוריות האישה?

המרפאים המסורתיים האמינו שבעיות גניקולוגיות רבות נובעות מחוסר איזון של עצמות האגן, מיקום לקוי של הרחם ושרירים מכווצים באזור הגב התחתון או באזור הסרעפת. כל אלו עלולים לגרום לאספקת דם שאינה מיטבית לרחם ולשחלות ולפינוי לא מספק של פסולת מהן.
זרימת הדם לרחם ולשחלות מזינה אותן בחמצן ובחומרי מזון החיונייים לפעילותם התקינה. כיוון שההורמונים עוברים מהמח אל איברי הרבייה ובחזרה דרך הדם, זרימת דם תקינה משפרת גם את האיזון ההורמונאלי.
בשנים האחרונות קיבלה האמונה המסורתית בסיס מדעי לאחר שמחקר שבדק השפעה של סדרת טיפולי מגע בבטן ובאגן על פוריות האישה הראה שיעור גבוה משמעותית של הריונות בקבוצת הנשים שעברו את הטיפולים.

לאילו בעיות פוריות מועיל הטיפול?

הסובאדה הוא טיפול הוליסטי המתמקד באישה ולא בסימפטום ספציפי ממנו היא סובלת. ככזה, הוא עשוי לתמוך במגוון מצבים – החל מאי פוריות בלתי מוסברת ועד למצבים מוגדרים ומורכבים.
במהלך הטיפול מופיעה לעיתים קרובות הטבה בסימפטומים רבים מהם סובלת האישה כמו מחזורים לא סדירים, ציסטות בשחלות, ביציות לא איכותיות, כאבי מחזור, תסמונת קדם ויסתית, רירית רחם דקה ועוד. פעמים רבות מופיעה הטבה בסימפטומים שלכאורה כלל אינם קשורים לנושא הפוריות כגון כאבי ראש, כאבים ונימול ברגליים, עצירות והפרעות עיכול נוספות.

פוריות

אני מזמינה אותך לקרוא עוד מאמרים שכתבתי שקשורים לפוריות