אתגרי פוריות

בהרצאה נכיר את הההגדרות, התהליכים והפרוצדרות שעוברות נשים ושעוברים זוגות המתמודדים עם אתגרי פוריות מסוגים שונים.

נדבר על תהליכי אבחון, על הבדיקות והתהליכים המוצעים על ידי הרפואה הקונבנציונלית.

נכיר לעומק נושאים כמו צילום רחם, מעקב זקיקים, הזרעה תוך רחמית, הפריה חוץ גופית

נבין את ההתמודדות הנדרשת עם כל אחד מהשלבים וננסה למצוא את המקום שלנו כמטפלות מכל תחום, התומכות בנשים שעוברות, עברו או צפויות לעבור תהליכים רפואיים הקשורים בפוריות.

 

הרצאה על טיפולי פוריות

למי ההרצאה מתאימה?

ההרצאה מתאימה כחלק מתוכניות הכשרה למטפלים ומטפלות בכל תחום הרוצים להעמיק את ההבנה של תלמידהם בתהליכי פוריות, בדרך רכה, פתוחה לדיון ומאפשרת שיח.

אני תמיד מתאימה את ההרצאה באופן אישי לקהל היעד.

אפשר לשלב את ההרצאה בקורסים טיפוליים מכל סוג.

נושאי ההרצאה

אבחנה של אי פריון

בדיקות שכיחות בתהליכי פריון - מעקב זקיקים, פרופיל הורמונלי, צילום רחם, בדיקת זרע, היסטרוסקופיה

תרופות ותהליכים - תזמון ביוץ, הזרעה תוך רחמית, הפריה חוץ גופית

שימור פריון, תרומת ביצית וזרע

השפעת התהליכים על האישה העוברת אותם, נקודות משבר ואפשרויות תמיכה

הריון לאחר טיפולים

כמה זמן ההרצאה?

ההרצאה נמשכת כשעתיים, הכוללות מענה לשאלות

איפה?

ניתן להזמין את ההרצאה לאזורים ת"א, רמה"ש, הרצליה, ר"ג, גבעתיים, חולון, בת ים, פתח תקווה

אזורים אחרים בתוספת תשלום

אפשר גם אונליין (ללא הקלטה)

 

עלות

1200 ש"ח פלוס מע"מ,
מתאים לקבוצות של עד 50 משתתפות

 

נפגשנו בסדנה לטיפול עצמי דרכה זכיתי לחוות את קסם המגע שלך, ואת הייחודיות והיצירתיות בה את מלמדת אנטומיה ורוח. זה היה ממש לקראת פתיחת קורס מורות ליוגה לנשים בהריון שפיתחתי, והיה לי ברור שאני רוצה לשלב אותך בו ולאפשר למורות נוספות לקבל טעימה ממה שאת מביאה. המפגש איתך היה אחד המפגשים המרגשים במסגרת הקורס. בשקט ובעדינות לקחת אותנו מסע בעומק הגוף והנפש, בעבר הנשי הרחוק שלנו וברגע הנוכחי. עם דגמי הרחמים שלך המחשת את המסע שנשים עוברות במהלך חייהן, ואת השונות והמיוחדות של כל אישה. בחוכמה ובמשחקיות נתת לנו ידע והשראה. אני מודה על ההיכרות ביננו ושמחה על ההזדמנות להרחיב את המעגל דרך המפגש עם עוד מורות ליוגה.
אחרי הקורס הקצר בן היומיים טסתי לאיטליה ללמוד להיות מטפלת ארויגו, שיטה שאנחנו קוראות לה היום – סובאדה. במקביל, המשכתי לעשות עוד דברים ואחד הדברים הכי כיפים שיצרתי בשנים האחרונות היה ההכשרה הישראלית ללווי הריון. החזון שלי הוא שכל אשה בהריון תהיה מלווה לאורך ההריון עי אשה אחרת, וכך גם אחרי הלידה. בבניה של הקורס הראשון אמרתי לעפרית (שהיתה השותפה שלי) שברור לי שגלית תשתלב בקורס ותלמד משהו. רציתי שכל אשה שתבוא לקורס תפגוש את גלית. רציתי שהידע והעדינות, הנוכחות הבוטחת, השקט והזוית שכל כך מתבוננת מקשיבה ואוהבת לחקור – יהוו השראה לכל אשה שמענין אותה לטפל בנשים אחרות, וכך היה. מאז הקורס הראשון, מבחינתי גלית היא חלק בלתי נפרד מהקורס. אני יודעת שהתנועה היא מקור הלמידה וההתפתחות והתכנים המשתנים של ההרצאות ימשיכו להשתנות גם בעתיד. אני מאחלת לעצמי ולתלמידות שלי שנמשיך לפגוש את גלית בכל קורס. אני יודעת שבכל פעם זו תהיה גלית קצת אחרת וזה נוסך בי שקט וסקרנות לבאות.
זוהי חוויית למידה עמוקה ויצאת דופן המביאה איתה הסתכלות חדשה על ורחבה יותר על הרחם ונפלאותיה. גלית מביאה איתה המון ניסיון ומרעיפה את הידע הרב שברשותה בנדיבות וסבלנות אין קץ.גלית ממשיכה ללמד בתכנית שלנו גם השנה (זה השנה החמישית) ונשמח שתמשיך איתנו עוד שנים רבות.
קודם
הבא

קצת עליי

בשנת 2006, במהלך מסע הפריון האישי שלי נתקלתי בכתבה על על "שיטת ארויגו" לטיפול בבטן ובאגן והרגשתי שזהו טיפול שישנה את מהלך חיי. מאז ועד היום, אני פוגשת בקליניקה שלי נשים בטיפולי פריון על בסיס יומי. עם השנים הבנתי שמעבר לטיפול בהן, אני משמשת עבורן גם כמרכז מידע. למה חייבות הורמונים, כמה כואבות הזריקות, איך מרגישות בהרדמה והאם צילום רחם באמת מפחיד כמו שכתוב באינטרנט? במהלך השנים אני  ממשיכה ללמוד, להשתלם ולהתעדכן כדי להיות שם עבור המטופלות שלי בכל שלב בדרכן. ההרצאה הזו מרכזת את הידע שצברתי במהלך השנים ומנגישה אותו בצורה רכה, כנה ומציאותית.

גלית בראלי

מתעניינים בהרצאה? השאירו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם