שכבות הבטן - צלילה אל מעמקי הבטן הנשית

כמו האדמה כך גם הגוף שלנו מורכב משכבות שכבות. לכל אדם יש את מבנה השכבות הייחודי שלו מבחינת תנועתיות, עובי ומרקם.
באטלסים האנטומיים, לא כל השכבות נולדו שוות, ולא כולן מקבלות יצוג והכרה.
בהרצאה נלמד להכיר גם את השכבות הפחות מדוברות. נבין איך מבנה השכבות הזה בא לידי ביטוי בבטן שלנו, מה כל אחת מאיתנו יכולה ללמוד מהיכרות עם הבטן האישית שלה וכיצד אנו, המטפלות, יכולות לתת ביטוי ומקום למבנה האינדוידואלי של כל אישה.
ההרצאה משלבת הסברים אנטומיים ופזיולוגיים ותעשיר את כל מי שהבטן הנשית היא חלק מעולם התוכן שלה.


הרצאה על שכבות הבטן

למי ההרצאה מתאימה?

ההרצאה מתאימה לכל מי שהבטן שלהם קוראת להם להכיר אותה טוב יותר

מטפלות ומטפלים במגע, בתנועה ובשיח הכולל התייחסות גופנית

אני תמיד מתאימה את ההרצאה באופן אישי לקהל היעד.

ההרצאה מתמקדת בבטן הנשית

נושאי ההרצאה

השכבות השונות היוצרות את הגוף שלנו - עור, שומן, פשיה

השכבות היחודיות היוצרות את קיר הבטן שלנו והאיברים שבתוכה

השכבה הסודית - המרפא שבתוכנו

חיבורים ומעברים בין השכבות השונות

התנסות חוויתית בחיבור לשכבות השונות של הגוף שלנו

כמה זמן ההרצאה?

ההרצאה נמשכת כשעתיים, הכוללות מענה לשאלות

איפה?

ניתן להזמין את ההרצאה לאזורים ת"א, רמה"ש, הרצליה, ר"ג, גבעתיים, חולון, בת ים, פתח תקווה

אזורים אחרים בתוספת תשלום

ניתן לקיים את ההרצאה אונליין

עלות

1200 ש"ח פלוס מע"מ,
מתאים לקבוצות של עד 50 משתתפות

נפגשנו בסדנה לטיפול עצמי דרכה זכיתי לחוות את קסם המגע שלך, ואת הייחודיות והיצירתיות בה את מלמדת אנטומיה ורוח. זה היה ממש לקראת פתיחת קורס מורות ליוגה לנשים בהריון שפיתחתי, והיה לי ברור שאני רוצה לשלב אותך בו ולאפשר למורות נוספות לקבל טעימה ממה שאת מביאה. המפגש איתך היה אחד המפגשים המרגשים במסגרת הקורס. בשקט ובעדינות לקחת אותנו מסע בעומק הגוף והנפש, בעבר הנשי הרחוק שלנו וברגע הנוכחי. עם דגמי הרחמים שלך המחשת את המסע שנשים עוברות במהלך חייהן, ואת השונות והמיוחדות של כל אישה. בחוכמה ובמשחקיות נתת לנו ידע והשראה. אני מודה על ההיכרות ביננו ושמחה על ההזדמנות להרחיב את המעגל דרך המפגש עם עוד מורות ליוגה.
אחרי הקורס הקצר בן היומיים טסתי לאיטליה ללמוד להיות מטפלת ארויגו, שיטה שאנחנו קוראות לה היום – סובאדה. במקביל, המשכתי לעשות עוד דברים ואחד הדברים הכי כיפים שיצרתי בשנים האחרונות היה ההכשרה הישראלית ללווי הריון. החזון שלי הוא שכל אשה בהריון תהיה מלווה לאורך ההריון עי אשה אחרת, וכך גם אחרי הלידה. בבניה של הקורס הראשון אמרתי לעפרית (שהיתה השותפה שלי) שברור לי שגלית תשתלב בקורס ותלמד משהו. רציתי שכל אשה שתבוא לקורס תפגוש את גלית. רציתי שהידע והעדינות, הנוכחות הבוטחת, השקט והזוית שכל כך מתבוננת מקשיבה ואוהבת לחקור – יהוו השראה לכל אשה שמענין אותה לטפל בנשים אחרות, וכך היה. מאז הקורס הראשון, מבחינתי גלית היא חלק בלתי נפרד מהקורס. אני יודעת שהתנועה היא מקור הלמידה וההתפתחות והתכנים המשתנים של ההרצאות ימשיכו להשתנות גם בעתיד. אני מאחלת לעצמי ולתלמידות שלי שנמשיך לפגוש את גלית בכל קורס. אני יודעת שבכל פעם זו תהיה גלית קצת אחרת וזה נוסך בי שקט וסקרנות לבאות.
זוהי חוויית למידה עמוקה ויצאת דופן המביאה איתה הסתכלות חדשה על ורחבה יותר על הרחם ונפלאותיה. גלית מביאה איתה המון ניסיון ומרעיפה את הידע הרב שברשותה בנדיבות וסבלנות אין קץ.גלית ממשיכה ללמד בתכנית שלנו גם השנה (זה השנה החמישית) ונשמח שתמשיך איתנו עוד שנים רבות.
קודם
הבא

קצת עליי

כבר משנת 2007 הבטן הנשית היא מרכז עולמי המקצועי. זכיתי לגעת באלפי בטנים ולמדתי מכל אחת ואחת מהן.  
לעולם של שכבות הבטן נחשפתי לראשונה בשנת 2011 בקורס של מרטי ריאן באנגליה. במשך מספר ימים כל מה שעשינו היה לזהות, לגעת ולהבחין בין השכבות. להכיר את מבנה השכבות הספציפי שמתחת לידיים שלנו. לתת תשומת לב לשכבה הדומיננטית של כל מטופלת. להכיר את העומקים. לזהות תנועה, לזהות חוסר תנועה. להבין מה מחבר בין השכבות ואיך הן משפיעות אחת על השניה.

הנושא הזה המשיך לרתק אותי מאז. אחרי ששעות רבות של חפירות מייאשות באטלסים האנטומים לא עזרו לי להבין איך הדברים באמת בנויים, התחלתי לצפות בסרטונים של גיל האדלי שמנתח גופות באופן אינטגרלי – שכבה אחר שכבה. כמה שנים אחר כך נסעתי אליו, ובמשך שבוע שלם ניתחתי בעצמי –  הפרדתי, מיששתי, התרגשתי, צחקתי מלא, בכיתי בלי סוף. הרגשתי שכבה אחר שכבה, ואת כל מה שבינהן.

מאז אני ממשיכה ללמוד ממנו, ממורים אחרים, מהמטופלות והתלמידות שלי, בכל דרך שמתאפשרת.

את הידע שאספתי במהלך השנים – סידרתי והנגשתי בהרצאה הזו.

גלית בראלי

מתעניינים בהרצאה? השאירו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם