הרחם - קווים לדמותה

שעתיים של רחם..

ההרצאה תתן לך מבט מעמיק על האנטומיה של הרחם, על המבנה שלה ועל השפעת המיקום של הרחם על נושאים כמו כאב, מחזוריות, פוריות והריון.

ההרצאה מועברת בצורה חיה וחוויתית, מלווה בעזרים ויזואלים ומאפשרת חיבור עמוק והבנה של משמעותו וחשיבותו של מיקום הרחם לבריאות האישה. 

במהלך ההרצאה נקבל טעימה מעבודת מודעות פשוטה המאפשרת לכל אישה להתחבר לאיברי האגן שלה ולהשתמש בידע לריפוי עצמי. 

 

הרצאה על הרחם "קווים לדמותה"

למי ההרצאה מתאימה?

ההרצאה מתאימה כשילוב בקורסים טיפוליים הממוקדים בנשים
או לקבוצות נשים שרוצות ללמוד לחוות ולהכיר את הרחם שלהן.
אני תמיד מתאימה את ההרצאה באופן אישי לקהל היעד.

נושאי ההרצאה

מבנה הרחם ומיקומה באגן

חשיבות מיקום הרחם לבריאות האישה

הסיבות לכך שהרחם עשויה להמצא שלא במיקום האופטימלי

הסטוריה ומקורות עבודת גוף ממוקדת רחם

התנסות חוויתית בחיבור לאגן ולאיברים הנמצאים בו

כמה זמן ההרצאה?

ההרצאה נמשכת כשעתיים, הכוללות מענה לשאלות

איפה?

ניתן להזמין את ההרצאה לאזורים ת"א, רמה"ש, הרצליה, ר"ג, גבעתיים, חולון, בת ים, פתח תקווה

אזורים אחרים בתוספת תשלום

עלות

1200 ש"ח פלוס מע"מ,
מתאים לקבוצות של עד 50 משתתפות

נפגשנו בסדנה לטיפול עצמי דרכה זכיתי לחוות את קסם המגע שלך, ואת הייחודיות והיצירתיות בה את מלמדת אנטומיה ורוח. זה היה ממש לקראת פתיחת קורס מורות ליוגה לנשים בהריון שפיתחתי, והיה לי ברור שאני רוצה לשלב אותך בו ולאפשר למורות נוספות לקבל טעימה ממה שאת מביאה. המפגש איתך היה אחד המפגשים המרגשים במסגרת הקורס. בשקט ובעדינות לקחת אותנו מסע בעומק הגוף והנפש, בעבר הנשי הרחוק שלנו וברגע הנוכחי. עם דגמי הרחמים שלך המחשת את המסע שנשים עוברות במהלך חייהן, ואת השונות והמיוחדות של כל אישה. בחוכמה ובמשחקיות נתת לנו ידע והשראה. אני מודה על ההיכרות ביננו ושמחה על ההזדמנות להרחיב את המעגל דרך המפגש עם עוד מורות ליוגה.
אחרי הקורס הקצר בן היומיים טסתי לאיטליה ללמוד להיות מטפלת ארויגו, שיטה שאנחנו קוראות לה היום – סובאדה. במקביל, המשכתי לעשות עוד דברים ואחד הדברים הכי כיפים שיצרתי בשנים האחרונות היה ההכשרה הישראלית ללווי הריון. החזון שלי הוא שכל אשה בהריון תהיה מלווה לאורך ההריון עי אשה אחרת, וכך גם אחרי הלידה. בבניה של הקורס הראשון אמרתי לעפרית (שהיתה השותפה שלי) שברור לי שגלית תשתלב בקורס ותלמד משהו. רציתי שכל אשה שתבוא לקורס תפגוש את גלית. רציתי שהידע והעדינות, הנוכחות הבוטחת, השקט והזוית שכל כך מתבוננת מקשיבה ואוהבת לחקור – יהוו השראה לכל אשה שמענין אותה לטפל בנשים אחרות, וכך היה. מאז הקורס הראשון, מבחינתי גלית היא חלק בלתי נפרד מהקורס. אני יודעת שהתנועה היא מקור הלמידה וההתפתחות והתכנים המשתנים של ההרצאות ימשיכו להשתנות גם בעתיד. אני מאחלת לעצמי ולתלמידות שלי שנמשיך לפגוש את גלית בכל קורס. אני יודעת שבכל פעם זו תהיה גלית קצת אחרת וזה נוסך בי שקט וסקרנות לבאות.
זוהי חוויית למידה עמוקה ויצאת דופן המביאה איתה הסתכלות חדשה על ורחבה יותר על הרחם ונפלאותיה. גלית מביאה איתה המון ניסיון ומרעיפה את הידע הרב שברשותה בנדיבות וסבלנות אין קץ.גלית ממשיכה ללמד בתכנית שלנו גם השנה (זה השנה החמישית) ונשמח שתמשיך איתנו עוד שנים רבות.
קודם
הבא

קצת עליי

בשנת 2006, במהלך מסע הפריון האישי שלי נתקלתי בכתבה על על "שיטת ארויגו" לטיפול בבטן ובאגן והרגשתי שזהו טיפול שישנה את מהלך חיי. נסעתי ללמוד את הטכניקות וזכיתי להיות תלמידה ישירה של רוזיטה ארויגו, שם נחשפתי לראשונה לידע העתיק והקדום על הרחם, ולקשר שלו לאנטומיה ולפזיולוגיה המערביות. המשכתי ללמוד קורסים מתקדמים מרוזיטה ארויגו, ובמקביל נחשפתי להיבטים שונים של רפואת הרחם, מסורתיים ומערביים כאחד. ההרצאה הזו היא שילוב של הידע שרכשתי, עם הנסיון שצברתי בעבודה עם אלפי רחמים ובטנים.

גלית בראלי

מתעניינים בהרצאה? השאירו לי הודעה ואחזור אליכם בהקדם